Gelžbetoninių ir mūrinių konstrukcijų projektavimo paslaugos

Gelžbetoninių ir mūrinių konstrukcijų projektavimo paslaugos

Šių darbingų metų pabaigai norime su jumis pasidalinti didžiausia mūsų naujove – nuo spalio mėnesio pradėjome teikti gelžbetoninių ir mūrinių konstrukcijų projektavimo paslaugas. Savo klientams siūlysime ne tik gyvenamųjų pastatų, bet ir administracinių, poilsio, prekybos paskirties ar sandėliavimo paskirties konstrukcijų projektavimo paslaugas. Rengsime tiek techninius darbo projektus (TDP), tiek pilnus darbo projektus (DP) pritaikytus statyboms. TDP atitiks visus keliamus reikalavimus, DP bus atliekami kruopščiai ir detaliai išnagrinėjant visus mazgus ir klientams bus atiduodamas tik pilnai pabaigtas ir jau statyboms pritaikytas projektas. TDP kaina prasideda nuo 3 eur/m2, DP kaina nuo 5 eur/m2.
Rengdami karkasinių namų projektus visuomet vadovaujamės pagrindinėmis įmonės vertybėmis: atsakingumu, į klientą orientuotu požiūriu bei aukštais kokybės standartais. Mūrinių pastatų projektams taip pat stengsimės išlaikyti šias įmonės vertybes.
Džiaugiamės nuo šiol galėdami savo klientams pasiūlyti ne tik metalinių, medinių bet ir mūrinių konstrukcijų projektavimą. Šios konstrukcijos sudaro didžiąją dalį pastatomų statinių.